BEMER MOBİLYA

Konfor alanlarınızı yeniden dizayn ediyoruz.

  • 01

    Yaşamanın keyfine varacaksınız. Mobilya alırken genelde çok pahalı olan mobilyaların daha şık olduğu düşünülür.

  • 02

    Yüksek fiyat her zaman şıklık değildir. Mobilya alırken genelde çok pahalı olan mobilyaların daha şık olduğu düşünülür.

  • 03

    Web Sitemiz Hizmetinizde.Bemer mobilya olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için en son web standartlarına uyumlu olan web sitemizi yayına aldık.

Değişen dünya için sanata ve tasarıma önem veriyor. Başka bir deyişle, Bemer sadece kendi tarzını yansıtır.1945 yılında Kapalıçarşı Vezirhanda Mobilya ve Döşemenin piri Agop ustanın yanında çıraklığa başlayarak Ustalığı öğrenen Fethi AÇILAN 1956 Yılında Fatih'te FETHİ MÖBEL firmasına kurarak mobilya serüvenine yelken açmıştır. O dönemlerde Dedemiz teslimatlarını at arabasıyla yapardı. Bizlere bıraktığı bu kutsal emaneti bugünlere taşıdık. Atalarımıza Allah rahmet eylesin.

Şimdiki serüvenimiz BEMER HOME STYLE ile farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri  ulaşılabilir tasarım anlayışıyla  hayata fark katmak için sizi bekliyor.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Bemer Home Style  yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

 Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ,  insanlara bir mobilyadan daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyoruz.  Bemer Homes Style Eyüp Modesa'daki  konsept mağazası ile sizlere farklılığı hissetmeye davet ediyor...